www.hotel-ubytovani.com
Hotel Staré Splavy Na pláži - K hotelu přísluší parkovištěHotel Staré Splavy Na pláži - disponuje restauracíHotel Staré Splavy Na pláži -  je k dispozici připojení na internetHotel Staré Splavy Na pláži -  je k dispozici letní terasaHotel Staré Splavy Na pláži - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Staré Splavy Na pláži - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Staré Splavy Na pláži - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Na pláži
Lázeňský vrch 119, Staré Splavy 47163
Česká Republika
Hotel-Stare-Splavy-Na-Plazi@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Na pláži ubytování Staré Splavy Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Na pláži - ubytování Staré Splavy | Vítejte

 
Hotel Staré Splavy Na pláži Hotel Na Pláži ubytování přímo v Aquaparku ve Starých Splavech na Máchově jezeře (nově i stanování). 

Ubytujte se v Hotelu NA PLÁŽI s komfortně vybavenými pokoji s TV, ledničkou, vlastní koupelnou, WC a krásným výhledem na jezero. Ubytovaní hosté neplatí vstupné na pláž a mají další výhody, jako lehátka a slunečníky zdarma. Na hotelu je k dispozici společná kuchyňka. Parkování u hotelu.

Staré Splavy Hotel Na pláži ubytování
Hotel Na Pláži ve Starých Splavech nabízí celkem 8 pohodlných dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek. Na pokoji je k dispozici televize, lednička a varná konvice. Každý pokoj má vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem.

Máchovo jezero Hotel Na pláži služby pro hosty
Bezdrátové připojení k Internetu v celém areálu. Ubytovaní hosté v hotelu Na pláži ve Starých Splavech mají zdarma - vstup do Aquaparku, slunečník a lehátka, denně šlapadlo na 1 hodinu, parkování v areálu a mohou využívat 5% slevy při platbách v areálu
Stanující hosté mají zdarma vstup do Aquaparku, parkování v areálu a zdarma mohou využívat 5% slevy při platbách v areálu.

Ubytování Hotel Na Pláži Máchovo jezero stravování
Pizzeria na pláži má denně otevřeno od 11 hodin do 22 hodin, v pátek a v sobotu do 02 hodin. Krom pizzy nabízí další speciality. Každý den otevírá bar na pláži s nabídkou míchaných nápojů. Rychlé občerstvení každý den připravuje čerstvé hotovky (od 50 Kč), polévky (od 20 Kč) griluje domácí klobásy atd. Cukrárna nabízí točenou zmrzlinu, nanuky, voňavé zákusky a cukrovinky.

Ochutnejte pizzu ve stínu palem na pláži a na kryté terase. Když počasí nepřeje, ohřejete se uvnitř v budově s romantickým výhledem na zříceninu hradu Bezděz. Hostíme návštěvníky pláže, svatby, firemní večírky, oslavu narozenin. Hledáte místo pro výjimečný večer? Po dohodě prostřeme váš stůl přímo na pláži, nebo na molu.

Dovolená na Máchově jezeře ubytování hotel Na pláži Aquapark
Na pláži známého výletního střediska Máchovo jezero v lázeňské obci Staré Splavy, nedaleko města Doksy, leží zcela originální aquapark. Jedinečný plážový areál se spoustou neobvyklých atrakcí - dvě super rychlé skluzavky, bazén zapuštěný přímo v jezeře s masážní perličkovou lavicí, šlapadla, a hlavně jedinečné nafukovací vodní atrakce jako obří trampolíny, vodní houpačky a volejbal, vysoké ledovce pro odvážné horolezce, a mnoho dalších. Provozní doba Aquaparku červen až září od 8 do 18 hodin. Parník z Doks do Starých Splavů  zastaví přímo v areálu.